O firmě

Profil společnosti WP systems s.r.o.

WP systems s.r.o. se od svého vzniku zaměřuje na průmyslové pogumování, dodání a servis stírací techniky WPline a na aplikaci speciálních zařízení a inovačních řešení v oblasti pásové dopravy včetně servisu. V nabídce služeb také naleznete odborné revize v místě provozoven a servis dopravních pásů. Zároveň má společnost značné znalosti v oblasti aplikace antiabrazivních a jiných materiálů vhodných k montáži na technologických linkách různých provozů, jako jsou kamenolomy, pískovny, kaolínky, výrobní podniky a další. WP systems s.r.o. plně využívá know-how a zkušenosti svých evropských dodavatelských partnerů při volbě nejvhodnějších materiálů.

Společnost WP systems s.r.o. založil Miroslav Lapka, který je také jejím jediným vlastníkem. Díky svým zkušenostem z oboru přepravy a zpracování těžených nerostných surovin, které v minulých letech získal praxí, projekční činností a na základě získaných informací z konkrétních lokalit, se dnes může WP systems pochlubit mnoha dobrými referencemi spokojených zákazníků z kamenolomů, pískoven a ostatních těžebních firem.

slovo

„Důležitá je pro mne a mou firmu odbornost, profesionalita a spolupráce. Vážím si navázaných pracovních vztahů se šéfy údržby, mechaniky a řediteli těchto společností, které preferují hlavně kvalitu a dlouhodobou spolupráci.“ Říká o filozofii společnosti její majitel Miroslav Lapka.

Společnost WP systems s.r.o. nabízí revize a kontroly zařízení přímo v provozu, a také projektování, výrobu a montáž technologického zařízení na míru pro základní typy dopravníků. Protože je spolehlivým obchodním partnerem zahraničních dodavatelů stírací techniky WPline a dopravních pásů, má vždy možnost zvolit materiál, který je pro dané řešení nejlepší a vyhovuje individuálním potřebám každé společnosti.

  • Odbornost, profesionalita a zkušenosti
  • Revize celého provozu jako součást nabídky
  • Spolehlivost a individuální přístup ke každé firmě
  • Služby na míru pro konkrétní potřeby či problém
  • Návrh řešení v návaznosti na daný provoz a jeho potřeby
  • Ušetření času i nákladů každé firmě

Vize

Chceme být nejlepší a nespolehlivější firmou v oblasti inovací technologických zařízení v těžebním a zpracovatelském průmyslu. Našim zákazníkům se snažíme zajišťovat servis a odborné služby na vysoké úrovni, abychom jim ušetřili náklady i čas a zajistili jim kvalitní a bezproblémový provoz. Věříme, že naše filozofie a přístup ocení jak každý mechanik a zaměstnanec údržby, tak i vedení firem, které se zaměřují na průmyslovou výrobu, těžební, energetický a zpracovatelský průmysl.


Hodnoty a odbornost

Firemní filozofie, osobní přístup a dlouholeté zkušenosti v oboru zaručují našim zákazníkům bezpečnost, vysokou kvalitu a jistotu u všech projektů, které se spolupracujícími firmami řešíme.

Naším hlavním cílem je dlouhodobá profesionální, ale zároveň přátelská spolupráce, která vede ke spokojenosti našich odběratelů a k záruce perfektně odvedené práce.


Zkušenosti

Díky desítkám provedených revizí a úprav provozů včetně kvalitního servisu jsme získali nejen obrovské množství zkušeností, čehož si nesmírně vážíme, ale také jsme našim partnerům ušetřili finanční náklady na provoz, čas při samotné úpravě surovin či výrobě ostatních produktů a náklady na údržbu v námi ošetřených provozech.

Vše začíná u materiálů, které firmy těží, jejich typu, struktury a abraze, a pokračuje typem samotného provozu, jeho velikostí, fungováním a rozmístěním strojů. Až poté přijde na řadu návrh na vylepšení fungování samotného provozu, na ušetření nákladů a ekologických parametrů a řešení požadavků.

Zlepšujeme celkové fungování provozů a tím šetříme klientům čas a peníze. Zvyšujeme životnost používaných zařízení a materiálů a pomáháme lépe splňovat přísné ekologické normy.


Sjednejte si nezávaznou návštěvu ve vašem provozu i s odbornou revizí zcela zdarma!

ON-LINE online-objednavka OBJEDNÁVKA